Kurumsal

ADS Kapı ve Otomasyon Sistemleri 2016 yılından bu yana İzmir de kurulmuş olup ve faaliyette olan bir firmadır. Türkiye pazarındaki en kaliteli ve teknolojik kapıları üretir durumdadır.

Motorumuz danışmanlığını yapmış olduğumuz BRAKELLI motorlarıdır. 2002 yılından günümüze elektrik motoru, redüktör hakkında siz değerli iş ortaklarımıza Akpınar Redüktör Motor Makina San. Tic. Ltd. Şti olarak deneyimli kadroları ile ellerinden gelenin en iyisini yaparak destek ve hizmet vermektedirler. Amacımız müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerini de göz önünde bulundurarak uzun yıllar sorunsuz kullanabilecekleri sağlam ,güvenilir ve kaliteli kapı sistemleri üretmektir. 

ADS Kapı ve Otomasyon Sistemlerinde her zaman kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.

Kolonların tamamı alüminyum veya galvaniz çelikten yapılmaktadır.

Kumanda panoları danışmanlığını yapmış olduğumuz Proge Araştırma Geliştirme San.ve Tic. Ltd. Şti üretimi ROBODOR sistemdir.

Gelecekteki hedefimiz, bu standartlar içinde kalitemizden ve güvenilirliğimizden ödün vermeden tamamıyla yerli üretime geçerek yurtiçine ve yurtdışına kapılarımızı siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarak kendi ismimizden söz ettirmektir.

Bildirimlere Kaydolun

Bizden haberleri mail kutunuza iletelim