HAKKIMIZDA

Hakkımızda

ADS Kapı ve Otomasyon Sistemleri olarak yeni bir firmayız fakat sektöre de yabancı değiliz . Ben bir Alman otomatik kapı üreticisinde 16 yıl çalıştıktan sonra kendi firmamı açabildim. Bunun sonucu olarak Türkiye pazarındaki en kaliteli ve teknolojik kapıları üretir duruma geldik.

Motorumuz toplama değil komplike orijinal Alman ETME marka olup içerisinde dijital enkoder ,paraşüt fren sistemi, manyetik fren, hızlı kapı için özel dizayn motorla direk akuple redüktör birleşik olarak bulunmakta olup diğer toplama motorlara oranla arıza yapma riski düşüktür ve 1 Milyondan fazla kapınızı açıp kapayabilir ve kesinlikle konum kaybetmezler. Kontrol ünitemiz inventör sisteme sahip olup vektör kontrolüdür açılış ve kapanış hızları ayrı ayrı ayarlanabilirdir. Ayrıca iniş ve çıkış rampa hızları da ayarlanabilirdir. Sistemde OSE (alt güvenlik sistemi) fotosel ,radar , buton , loop dedektör( metal kütle dedektörü ) boy fotosel vb. cihazlar için girişler mevcuttur. Enkoder ve limit sviç bağlanabilir. Motoru röleler veya kontaktörler ile değil elektronik olarak kontrol eder ve yetkili kuruluşlar tarafından tüm testleri yapılmış ve sertifikalandırılmıştır. Bu testler EMC ,LVD,IVD vb . gibidir.

Bu testler ne işe yarar konusuna gelince bu testlerden geçmek için iyi derecede mühendislik gerekmektedir çünkü cihaz bu testlere göre dizayn edilerek testlerden geçecek düzeye gelir bu testler kontrol ünitesinin dışarıdan elektik hattı üzerine yükleyebileceği ve alabileceği sinyallerden etkilenmemesine  ve diğer cihazlara zarar vermesine engel olacak şekilde dizayn edildiğinin belgesidir.